Premiera najnowszego teledysku Miley Cyrus "Wrecking Ball"!

Wczoraj odbyła się premiera teledysku “Wrecking Ball” Miley Cyrus. Jest to drugi po „We Can’t Stop” singiel zapowiadający płytę „Bangerz”. Obraz wyreżyserował znany i kontrowersyjny fotograf modowy Terry Richardson, a zdjęcia kręcono w Los Angeles. Miley ponownie postanowiła być na ustach wszystkich – w klipie kilkakrotnie można zobaczyć ją bez ubrania!

 

Teledysk w ciągu niecałej doby doczekał się już ponad 16 milionów odtworzeń.

http://www.vevo.com/watch/miley-cyrus/wrecking-ball/USRV81300400

 

Artystka podpisała teledysk słowami “Podbijcie rekord”, sugerując fanom, bo pomogli osiągnąć jej najlepszy wynik oglądalności w historii. Hasło #WRECKTHERECORD w kilka godzin stał się światowym trendem #1 na Twitterze, a z takim zainteresowaniem jakim cieszy się klip, pobicie rekordu jest niemalże już pewne!

Nowa płyta studyjna Miley Cyrus – “Bangerz” ukaże się 8 października. W wersji podstawowej znajdzie się 13 utworów a wydanie deluxe wzbogacone zostanie o 3 piosenki. Płytę można zamówić już teraz w sklepie Empik.com oraz w serwisie iTunes.

5 Października Miley po raz kolejny wystąpi w amerykańskim programie Saturday Night Live. Artystka poprowadzi program, a także wykona na żywo swój aktualny singiel.