Premierowy koncert projektu Jazz For Idiots Maleńczuka już jutro!

Zapraszamy na koncert promujący Jazz For Idiots! Koncert odbędzie się jutro (wtorek), 5 kwietnia w barStudio w PKiN w Warszawie. Start o godzinie 21:00. Lokalizację wydarzenia wybrał sam Maleńczuk, argumentując swój wybór następująco:

Chcę wrócić do klubów, chcę wrócić w miejsce, gdzie jest bar, chcę wrócić do miejsc, gdzie jest swobodna i w miarę intelektualna atmosfera. Za tym krzyczała moja dusza, tak? Chcę grać dla ludzi inteligentnych, najlepiej niezbyt starych, ale mogą sobie być i starzy, ale mają być pijani i wyluzowani. Wybrałem barStudio, ponieważ przychodzą tam ładni, kolorowi ludzie. Uważam, że jest to mój target.

1 kwietnia premierę miała jazzowa płyta Maćka Maleńczuka „Jazz For Idiots”. Czym jest jazz użytkowy Maleńczuka? To jazz o charakterze rozrywkowym, jazz dla każdego, jazz dla wszystkich. Album jest w przeważającej części instrumentalny, ale wielbiciele wokalu artysty znajdą w nim też coś dla siebie. Jazz for Idiots to kompilacja standardów takich jak Devil Woman Charlesa Mingusa  czy Mr Syms Johna Coltrane’a w nowym aranżu, utworów autorskich o wdzięcznych tytułach, np. Snobby Bobby, jak również starych melodii  Maleńczuka jak Ach, proszę pani w nowej – jazzowej – odsłonie. Płytę promuje singiel Tell Me That You Want Me.

Wszystko to, a nawet więcej będzie można usłyszeć już we wtorek. Więcej szczegółów w  WYDARZENIU!

 

Pobierz lub odsłuchaj „Jazz For Idiots”:

https://SonyMusicPoland.lnk.to/JazzForIdiots

 

FB JFI: www.facebook.com/JFIMalenczuk/

FB Sony Music: www.facebook.com/sonymusicpoland/