Skip content

Broken Bells – posłuchaj singla "Holding On For Life"!

Broken Bells – posłuchaj singla "Holding On For Life"!

Broken Bells – project powstały ze współpracy Briana Burtona (Danger Mouse) i James Mercer – ogłasza premierę drugiej płyty w karierze – album „After the Disco” ukaże się na całym świecie 14 stycznia 2014 r. nakładem Sony Music. Premierę zapowiada singiel “Holding On For Life”, który można posłuchać już pod TYM adresem. Utwór dostępny jest również do bezpłatnego pobrania przed wszystkich, którzy już przed premierą zamówią album na iTunesie.

Rok 2014 dla Briana Burtona będzie przełomowy także pod innym względem – to już 10 lat od ukazania się jego kultowego albumu „The Grey Album” a także rok premiery nowego krążka U2, nad którym sprawował producenckie piecze.

Płytę „After the Disco” od niedawna w sieci zapowiada specjalny trailer “Part One: Angel and The Fool” w którym Olivier, urzędnik biurowy (w tej roli Anton Yelchin) znajduje na pustyni dziewczynę swoich marzeń w… kosmicznym kasku (Kate Mara). W miarę rozwijania się ich uczucia poznajemy coraz więcej dźwięków z albumu After The Disco.

Poprzedni, tytułowy album Broken Bells ukazał się w 2010 roku i przyniósł grupie takie przeboje jak „The Ghost Inside” czy „The High Road”. Dzieło nominowane było także do nagrody Grammy i zadebiutował w pierwszej dziesiątce listy sprzedaży Billboard Top 200.