Skip content

Bush – szczegóły nowego singla i pierwszej płyty w Sony Music!

Bush – szczegóły nowego singla i pierwszej płyty w Sony Music!

Słynna alternatywna rockowa grupa BUSH ujawniła właśnie pierwszy singiel z nowej płyty „Man On the Run”, zaplanowanej na 21 października. Nowy krążek w brawach nowej wytwórni (Sony Music) zwiastuje numer „The Only Way Out”, który do pobrania jest już m.in. w serwisie iTunes.

BUSH (wokalista i gitarzysta Gavin Rossdale, gitarzysta Chris Traynor, basista Corey Britz i perkusista Robin Goodridge) nagrali Man On The Run z nagrodzonym Grammy producentem Nickiem Raskulineczem (Mastodon, Deftones, Foo Fighters, Alice In Chains) w słynnym, należącym do frontmana grupy Foo Fighters Dave’a Grohla studiu Studio 606 w Kalifornii.

 

Man On The Runto następca wydanej w 2011 roku płyty The Sea Of Memories, pierwszego studyjnego dzieła BUSH od 10 lat. Krążkiem tym zespół powrócił na szczyty list przebojów w wielkim stylu, aż przez 6 tygodni umieszczając na szczycie najczęściej granych piosenek w amerykańskich radiach niezależnie wydany singiel „The Sound Of Winter”.

W ciągu swojej ponad 20 letniej kariery BUSH sprzedali prawie 20 milionów płyt w samych tylko Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Dostarczyli także 17 singli z których każdy lądował w TOP40 amerykańskiego Airplaya, 11 z TOP5 i aż 6 przebojów, jakie trafiły na 1. miejsce: “Comedown,” “Glycerine,” “Machinehead,” “Swallowed,” “The Chemicals Between Us” i “The Sound of Winter.”