Skip content

Chambao w duecie z Nneką!

Chambao w duecie z Nneką!

Najsłynniejszy hiszpański zespół wykonujący tzw. world music – Chambao – postanowił nagrać płytę, na której w nowych wersjach znajdą się hity z całej dziesięcioletniej kariery. Niezatytułowany jeszcze krążek będzie miał premierę 27 września a już teraz usłyszeć można jego pierwszą odsłonę – ‘uaktualnioną’ wersję hitu z 2003 roku „Ahí estás tú” gościnnym udziałem nigeryjskiej wokalistki-raperki Nneki. Na płycie znajdzie się też wiele innych znanych głosów z całego świata – ich nazwiska zostaną ogłoszone niedługo.

 „Ahí estás tú”  to jeden z najbardziej znanych utworów Chambao. Jego nowa wersja, podobnie jak cała płyta, wyprodukowana została przez Carlosa Rayę i Boba Benozzo, którzy wraz z Ale Acosta (Fuel Fandango) pokazali słynny klasyk z nowym świetle. Numer uświetnił udział znanej również w Polsce wokalistki – Nneki („Walking”, „Heartbeat”, „My Home”).

Zespół zapowiada, że na płycie znajdą się nowe wersje takich przebojów zespołu jak Ahi Estas Tu, Pokito a Poko, Ulere, Playas de Barbate czy Papeles Mojados. Więcej szczegółów wkrótce.