Skip content

Ciara powraca z nową płytą – “Jackie”. CD w sprzedaży od 5 maja!

Ciara powraca z nową płytą – “Jackie”. CD  w sprzedaży od 5 maja!

Zwyciężczyni nagrody Grammy, Ciara, ogłosiła premierę nowej, szóstej w karierze, płyty studyjnej zatytułowanej – „Jackie”. Album trafi do sprzedaży już 5 maja i dostępny będzie na CD oraz CD Deluxe.

Nazwa album nie jest przypadkowa – piosenkarka nazwała go tak na cześć swojej matki. Przy jego tworzeniu pracowali jedni z największych producentów i tekściarzy branży muzycznej: Dr. Luke, Polow da Don, Harmony Samuels, The Underdogs (Damon Thomas i Harvey Mason, Jr.), jak również Rock City, Ester Dean oraz twórczyni hitów, Diane Warren.

 

Pierwszym singlem promującym krążek jest emocjonalna piosenka „I Bet”.  Tekst piosenki nawiązuje do rozstania artystki z raperem Future. Teledysk, który w niespełna 2 tygodnie obejrzano ponad 12.5 miliona razy, można zobaczyć TUTAJ. Singiel jest już dostępny w sprzedaży cyfrowej, m.in.  TUTAJ.

 

Okładkę albumu oraz sesję zdjęciową wykonał światowej sławy fotograf mody Francesco Carrozzini.

Nie mogłabym być bardziej szczęśliwa, jeśli chodzi o zdjęcia zrobione do mojego albumu. Tak jak w mojej muzyce, mogłam wyrazić swoją wizję dokładnie tak jakbym tego chciała. Praca z Francesco była prawdziwym zaszczytem i spełnieniem marzeń. Czuję, że razem stworzyliśmy ponadczasowe zdjęcia.” powiedziała o współpracy z fotografem Ciara.

 

Oficjalna strona:  www.onlyciara.com

Twitter: www.twitter.com/ciara

Facebook: www.facebook.com/ciaramusic

Instagram: www.instagram.com/ciara