Skip content

David Bowie – premiera klipu "I’d Rather Be High (Venetian Mix)" !

David Bowie – premiera klipu "I’d Rather Be High (Venetian Mix)" !

DAVID BOWIE UDOSTĘPNIA OSTATNI TELEDYSK DO PŁYTY „THE NEXT DAY”

VIDEO “I’D RATHER BE HIGH’ (VENETIAN MIX)” JUŻ DO OBEJRZENIA!

REKLAMA LOUIS VUITTON ‘L’INVITATION AU VOYAGE’ Z UDZIAŁEM BOWIEGO OBEJRZANA JUŻ 32 MLN RAZY!

I’D RATHER BE HIGH (VENETIAN MIX) to ostatni z singli promujących najnowszy album studyjny Davida Bowie – “The Nexy Day” a także jego trzypłytową reedycję “The Next Day Extra”. Przypomnijmy, że płyta uznana została w tym roku za ‘największy comeback w historii rock’n’rolla’ (wg The Independent) i trafiła na 1 miejsce list sprzedaży albumów w 15 krajach, w tym także w Polsce. Reżyserem klipu jest londyński projektant i wizjoner Tom Hingston a remix oryginalnego kawałka towarzyszy również filmowi reklamowemu marki Louis Vuitton, w którym Bowie pojawia się osobiście.

Fanów artysty ucieszy również informacja, że przed samymi świętami Bożego Narodzenia – 16 grudnia – do sprzedaży trafi kolekcjonerski 12-calowy winyl “Love Is Lost / I’d Rather Be High”. Wydawnictwo z okładką zaprojektowaną przed twórcę koncepcji graficznej ostatniej płyty Bowiego – Jonathana Barnbrooka, zawierać będzie następujące utwory:

strona A: LOVE IS LOST (HELLO STEVE REICH MIX BY JAMES MURPHY FOR THE DFA)
strona B: I’D RATHER BE HIGH (VENETIAN MIX), LOVE IS LOST (HELLO STEVE REICH MIX EDIT BY JAMES MURPHY FOR THE DFA)

Oba remixy znalazły sie oryginalnie na reedycji “The Next Day” – wydanego na początku listopada boxu “The Next Day Extra” z dodatkowymi, niepublikowanymi wcześniej utworami studyjnymi, wspomnianymi remixami i trzema bookletami. Nie zabraklo tu oczywiście singli, które od kilku miesięcy przypominały o tej premierze w radiach, TV I internecie – WHERE ARE WE NOW?, THE STARS (ARE OUT TONIGHT), THE NEXT DAY, VALENTINE’S DAY a także oryginalnych wersji LOVE IS LOST i I’D RATHER BE HIGH. Dołączone do boxu DVD zawiera teledyski do czterech pierwszych singli.