Skip content

DJ Cassidy i R. Kelly rozkręcają imprezę w pociągu! Premiera teledysku “Make The World Go Round”!

DJ Cassidy i R. Kelly rozkręcają imprezę w pociągu! Premiera teledysku “Make The World Go Round”!

Po sukcesie singla –„Calling All Hearts” tym razem, DJ Cassidy chce zakręcić całą kulą ziemską. Jego misja przywracania świetności muzyce dance nabiera tempa! „Make the World Go Round” to drugi utwór zapowiadający jego debiutancką płytę. Udostępniony właśnie oficjalny teledysk można zobaczyć tutaj. Tym razem ten popularny nowojorski DJ i producent udowadnia, że miejsce na dobrą imprezę znajdzie się wszędzie, nawet w podmiejskim pociągu. Tradycyjnie już DJ Cassidy zaprosił do współpracy jedną z zaprzyjaźnionych gwiazd. W utworze wokalnie udziela się R. Kelly. „Make the World Go Round” dostępny jest już w sprzedaży cyfrowej m.in. tutaj.

DJ Cassidy to najpopularniejszy DJ w USA. Grywał na imprezach organizowanych od Hollywood po Biały Dom (jako oficjalny DJ podczas jednego z Balów Inauguracyjnych prezydenta Obamy).

Jeszcze w tym roku ma ukazać się debiutancka płyta DJ Cassidy’ego – „Paradise Royale”. Według zapowiedzi album ma być hołdem złożonym muzyce disco, w szczególności jej „złotemu okresowi”, który przypadł na przełom lat 70. i 80.

Oficjalna strona:  http://www.djcassidy.com/

***