Skip content

Długo oczekiwany teledysk Lodovici Comello i Szymona Chodynieckiego już jest! Zobacz klip do “Sin Usar Palabras/Bez Słów”!

Długo oczekiwany teledysk Lodovici Comello i Szymona Chodynieckiego już jest! Zobacz klip do “Sin Usar Palabras/Bez Słów”!

Długo oczekiwany teledysk Lodovici Comello i Szymona Chodynieckiego już jest! Zobacz klip do „Sin Usar Palabras/Bez Słów”!

 

O tym duecie rozpisywały się wszystkie media młodzieżowe w naszym kraju. Lodovica Comello, gwiazda serialu Violetta, przyleciała specjalnie do Polski, aby nakręcić klip do „Sin Usar Palabras/Bez Słów”. Artystka zaprosiła do duetu młodego debiutanta, Szymona Chodynieckiego.

 

Klip do utworu dostępny jest już na VEVO – kliknij TUTAJ, aby obejrzeć.

 

Piosenka znajdzie się na polskiej wersji jej płyty „Mariposa”, której premiera już 14 kwietnia 2015 roku.  Krążek dostępny w przedsprzedaży m.in. TUTAJ.

 

Lodovica Comello to to dzisiaj jedna z największych idolek młodzieży. Dzięki udziałowi w serialu „Violetta”, w którym gra przyjaciółkę głównej bohaterki, jej nazwisko jest rozpoznawalne we wszystkich krajach, w których emitowany jest seria, czyli praktycznie na całym świecie. Na ekranie pojawia się w roli Franceski, uczącej się wraz z Violettą w szkole artystycznej Studio 21 a poza ekranem z powodzeniem kontynuuje karierę wokalną.

 

Szymon Chodyniecki to 21-letni wokalista, kompozytor i producent muzyczny. Do 2014 roku związany był z formacją South Blunt System. Aktualnie piosenkarz pracuje nad swoją debiutancką płytą, której premiera już w tym roku.