Skip content

Elle King nagrała utwór “Catch Us If You Can” promujący film “Hot Pursuit” z udziałem Reese Witherspoon i Sofii Vergara

Elle King nagrała utwór “Catch Us If You Can” promujący film “Hot Pursuit” z udziałem Reese Witherspoon i Sofii Vergara

Dopiero co wydała swoją debiutancką płytę „Love Stuff”, a już teraz możecie posłuchać jej nowej piosenki „Catch Us If You Can”. Elle King została zaproszona do nagrania piosenki będącej tematem przewodnim filmu „Hot Pursuit”. W rolach głównych występuje zdobywczyni Oscara Reese Witherspoon oraz ulubienica Amerykanów – Sofia Vergara (znana m.in. z roli Glorii w serialu „Współczesna rodzina”).

 

Piosenki możecie posłuchać już teraz m.in. TUTAJ.

 

Za produkcję utworu odpowiada David Basset, który współpracował z Elle King przy jej debiutanckim albumie. Piosenkę napisał zdobywca nagrody Grammy, Hillary Scott (Lady Antebellum) we współpracy z Charlie Peacock, Sara Chrenow oraz Todd Clark.

Elle King to nowa gwiazda rocka, która jest połączeniem Amy Winehouse, Etty James i Adele. Jej muzyka w inspirujący sposób czerpie z country, soul, rocka czy bluesa. Pomimo młodego wieku ma na swoim koncie EP-kę „The Elle King EP” z 2012 r. oraz wspólne koncertowanie z grupą Of Monsters and Men i Ed Sheeran. Na początku tego roku wydała swój debiutancki album „Love Stuff”, który do kupienia w wersji cyfrowej m.in. TUTAJ. Krążek promuje singiel „Ex’s & Oh’s”.

 

 

www.elleking.com/

www.facebook.com/ElleKingMusic

twitter.com/ElleKingMusic

http://instagram.com/elleking

https://play.spotify.com/artist/3bhu7P5PfngueRHiB9hjcx