Skip content

James Arthur i jego drugi singiel!

James Arthur i jego drugi singiel!

To może być jedno z największych muzycznych zaskoczeń tej jesieni. Zwycięzca ubiegłorocznego finału Brytyjskiego X Factora, James Arthur, dał się poznać szerokiej publiczności za sprawą ‘Impossible’ – hitu, który zawładną falami radiowymi także w Polsce (kilka tygodni w czołówce krajowej listy Airplay Charts!). Właśnie poznaliśmy następcę ‘Impossible’ i jednocześnie pierwszy ‘pełnoprawny’ singiel z pierwszej płyty Jamesa. Utwór  ‘You’re Nobody ‘Til Somebody Loves You’ można już odsłuchać tutaj:

Kawałek będzie sporą niespodzianką dla fanów – mieszanka old-schoolowego soulu, bluesa, rocka z energetyczną linią basu pokazuje Arthura od całkiem nowej strony (25-letni James pisze piosenki od 15-roku życia i udzielał się już w 4 różnych zespołach). Jeszcze bardziej da się poznać na swojej całej płycie – krążek „James Arthur” ukaże się w sprzedaży 5 listopada, a szczegóły tego wydawnictwa poznamy wkrótce.

James Artur jest autorem najszybciej sprzedającego się singla w Wielkiej Brytanii w ubiegłym roku, a także autorem najlepiej sprzedającego się singla zwycięzcy programu X Factor na całym świecie (2,5 mln legalnych pobrań!). ‘Impossible’ trafiło też na szczyt listy iTunes w 34 krajach.  Warto dodać, że na oficjalnym profilu artysty na Facebooku Polacy stanowią trzecią (!) najliczniejszą grupę fanów.