Skip content

James Arthur ogłasza pierwszy koncert w Polsce!

James Arthur ogłasza pierwszy koncert w Polsce!

James Arthur – wokalista znany z hitu ‘Impossible’ – nie tylko przyjedzie do Polski już w najbliższy weekend na podpisywanie płyt i występ w programie Must Be The Music – artysta ogłosił właśnie datę swojego pierwsze koncertu nad Wisłą. Po raz pierwszy wszyscy chętni posłuchać go na żywo będą mogli 4 marca 2014 w warszawskim klubie Palladium.

James Arthur to młody, brytyjski wokalista, którego międzynarodowa kariera rozpoczęła się wygraną w 9. edycji programu The X Factor UK w 2012 roku. Utwór „Impossible”, który Arthur zaśpiewał w finale konkursu, został wydany jako singiel i debiutował na pierwszym miejscu UK Singles Chart. Jego debiutancki album – „James Arthur” – miał swoją premierę w ubiegłym tygodniu i pierwsze wyniki ze sklepów wskazują, że sprzedaje się rewelacyjnie także w Polsce!

Na płycie, oprócz przeboju „Impossible”, znalazł się m.in. kolejny singiel – ‘You’re Nobody ‘Til Somebody Loves You’. Warto dodać, że kariera Jamesa to nie przypadek – przed udziałem w programie był wokalistą w czterech zespołach, jest też współkompozytorem większości piosenek na albumie „James Arthur”.

Bilety na koncert Jamesa Arthura pojawią się w sprzedaży 14 listopada. Dostępne będą na stronach www.go-ahead.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.