Skip content

Justin Timberlake wystąpi 19 sierpnia w Gdańsku!

Justin Timberlake wystąpi 19 sierpnia w Gdańsku!

Justin Timberlake w ramach swojej światowej trasy koncertowej wystąpi w Polsce na Stadionie PGE Arena w Gdańsku, 19 sierpnia 2014 roku, podał organizator koncertu, firma Prestige MJM ze współpracy z Multimedia Organisation Ltd.

Po dominacji na światowych listach przebojów w 2013 roku, dzięki hitom „Mirrors”, „Suit & Tie”, „ Take Back The Night” pochodzących z dwuczęściowego albumu The 20/20 Experience, Timberlake zaserwuje swoim fanom elektryzujący koncert w ramach trasy The 20/20 Experience World Tour.

Sprzedaż biletów na koncert w Gdańsku rozpocznie się w piątek, 21 lutego, o godzinie 10:00. Dla wszystkich członków fan clubu Justina Timberlake’a, The Tennessee Kids (#TNKids), będzie przeprowadzona przedsprzedaż, która rozpocznie się 18 lutego. Fani powinni odwiedzić stronę http://thetennesseekids.justintimberlake.com i zapisać się do fan clubu. Gdy to uczynią otrzymają specjalny kod z dostępem do przedsprzedaży. Przedsprzedaż dla posiadaczy kart MasterCard rozpocznie się 19 lutego.

 

Najświeższe informacje dotyczące dat przedsprzedaży oraz sprzedaży ogólnej znajdziecie na stronie www.justintimberlake.com

Wejściówki będzie można nabywać za pośrednictwem stron: www.imprezyprestige.com, ebilet.pl i eventim.pl oraz w salonach EMPIK, sklepach: Media Markt i Saturn na terenie całego kraju.

Album „The 20/20 Experience” został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i został najlepiej sprzedającą się płytą 2013 r. (ponad 4 miliony egzemplarzy na całym świecie). Ta płyta umieszcza Timberlake’a w historii jako najlepszy męski debiut w ciągu ostatnich 5 lat oraz największy debiut cyfrowy w Stanach Zjednoczonych.

„The 20/20 Experience” utrzymywał się jako numer 1 zarówno na liście albumów Top 200 (przez trzy tygodnie) oraz na liście albumu R&B (10 tygodni). Tylko w pierwszym tygodniu sprzedaży od momentu wydania płyty wszystkie 100 utworów znalazło się na liście cyfrowych kompozycji, które sprzedały się w ilości ponad 7 milionów w Stanach Zjednoczonych. Płyta osiągnęła status platynowej również w  tym w Polsce!

Po ozdobieniu okładki „GQ” jako Człowiek Roku 2013, ostatnio Timberlake przywiózł do domu nagrody Grammy za najlepszą piosenkę R&B (Pusher Love Girl) oraz trzy nagrody American Music Awards za Najlepszego Męskiego Artystę Pop/Rock.