Skip content

Kaskade wybrany Najlepszym DJ’em Ameryki!

Kaskade wybrany Najlepszym DJ’em Ameryki!

W głosowaniu przeprowadzonym przez magazyny DJ Times i Pioneer DJ, fani po raz drugi zdecydowali o przyznaniu tytułu America’s Best DJ 2013, pochodzącemu z Los Angeles, producentowi i DJ’owi – Kaskade. Tytuł ten przyznano mu po raz pierwszy w 2011r.

Fani mogli oddawać głosy na stronie America’s Best DJ, podczas różnych festiwali, w tym Las Vegas’ Electric Daisy Carnival, Detroit’s Movement Festival czy Denver’s Global Dance Festival oraz w ponad 20 wybranych klubach na terenie Stanów Zjednoczonych. Zdobywając tytuł, Kaskade pokonał wielu znanych i popularnych przedstawicieli sceny elektronicznej, w tym: Diplo, Skrillex, Wolfgang Gartner czy Steve Aoki. Więcej informacji tutaj.

13. października podczas gali ABDJ Award Ceremony, która odbędzie się w Marquee Nightclub w Las Vegas, Kaskade uhonorowany zostanie specjalną nagrodą – pozłacanym mikserem Pioneer DJM-900nexus, która przyznawana jest za wyjątkowy wkład w rozwój muzyki elektronicznej.

Kaskade ma jeszcze jeden powód do radości. 8. października nakładem wytwórni Ultra Music/ Sony Music ukaże się w Polsce jego nowa płyta studyjna -„Atmosphere. Album jest już dostępny w sprzedaży cyfrowej, m.in. tutaj. Ciekawostką jest fakt, że Kaskade pierwszy raz w ciągu swojej dziesięcioletniej kariery zdecydował się zaśpiewać. Jego głos usłyszeć można w tytułowy singlu „Atmosphere”. Płyta, będąca kontynuacją albumu „Fire & Ice” (nominowana do nagrody Grammy w 2011r.), zbiera doskonałe recenzje.

Rolling Stone:Gigant muzyki elektronicznej – Kaskade –powraca w doskonałej formie za sprawą “Atmosphere”…”

EDM Tunes: „Prawdopodobnie powinniście ustawić ten album na ciągłe odtwarzanie i spędzić trochę czasu w atmosferze. Jest taki dobry.