Skip content

KIM JEST PASSENGER ?

KIM JEST PASSENGER ?

Przebojem zdobył już Wielką Brytanię i 15 innych krajów, w których jego piosenka „Let Her Go” (kliknij żeby posłuchać) trafiła na szczyt lub do ścisłej czołówki list przebojów. Moda na niego dotarła także nad Wisłę: wspomniany przebój grają wszystkie największe radia w Polsce, wytrwale wspina się on po krajowej liście Airplay Charts (w ubiegłym tygodniu #14) i – co najważniejsze – wpada w ucho za pierwszym przesłuchaniem. Kto stoi za jednym z najciekawszych muzycznych odkryć ostatnich tygodni?

Passenger – pod tym pseudonimem ukrywa się Mike Rosenberg, który przez kilka lat kierował zespołem o tej nazwie, a od 4 lat działa w nim jednoosobowo. Charakterystycznego wokalu Brytyjczyka nie sposób pomylić z niczyim innym, a umiejętność pisania prostych, ale przebojowych numerów najlepiej potwierdza jego ostatnia płyta „All The Little Lights”, która na przestrzeni roku ukazała się już w różnych krajach Europy a która do sprzedaży w Polsce trafi 15 lipca. Dwupłytowy album ukaże się w cenie płyty pojedynczej i oprócz hitu „Let Her Go” w wersji studyjnej i akustycznej zawierać będzie aż 18 utworów.

Najbliższe tygodnie Passenger spędzi grając głównie wyprzedane koncerty w Europie i Stanach Zjednoczonych. Jesienią najprawdopodobniej zagości także w naszym kraju.