Skip content

“Love Never Felt So Good” – nowy singiel Michaela Jacksona podbija światowe listy przebojów!

“Love Never Felt So Good” – nowy singiel  Michaela Jacksona podbija światowe listy przebojów!

Love Never Felt So Good” – nowy singiel  Michaela Jacksona podbija światowe listy przebojów!

“…Xscape dorównuje legendzie” – USA Today

 

Nowa płyta Michaela Jacksona „XSCAPE” wydana nakładem Sony Music i Michael Jackson Estate ma oficjalną premierę w najbliższy wtorek, 13 maja. Już teraz na oficjalnej stronie artysty można odsłuchać 6 z 8 piosenek, w tym pierwszy singiel „Love Never Felt So Good”. Utwór, do którego nagrano specjalny duet z Justinem Timberlakiem (posłuchaj tutaj),  w niespełna dobę od premiery wspiął się na #1 serwisu  iTunes w 17  krajach a w kolejnych 67 dotarł do Top5! Wszystko wskazuje, że będzie to kolejny wielki hit Króla Popu.

Stacja MTV, która po raz pierwszy w historii zaczęła regularnie emitować teledysk z czarnoskórym  artystą – ‘Billy Jean’, jeszcze dzisiaj (ok. godz. 16:00 czasu polskiego) udostępni na stronie michaeljackson.mtv.com odsłuch dwóch ostatnich utworów z nowej płyty. Fani usłyszą „Blue Gangsta” oraz tytułowy „Xscape”. Dodatkowo będzie można tam obejrzeć teledyski i archiwalne nagrania Michaela  (wywiady,  kultowe występy „Bad” i ‘Black or White” zarejestrowane na gali MTV).

XSCAPE to długo oczekiwana porcja nowej muzyka, która zachwyci nie tylko legiony fanów jednego z najbardziej uwielbianych i najlepiej sprzedających się wykonawców na świecie, jak również przybliży jego dorobek artystyczny zupełnie nowej generacji słuchaczy.

Więcej informacji o nowej płycie Michaela Jacksona w najbliższym czasie pojawiać się będzie na stronie www.michaeljackson.com .