Skip content

MICHAEL JACKSON i JUSTIN TIMBERLAKE wspólnie w teledysku do singla “LOVE NEVER FELT SO GOOD”

MICHAEL JACKSON i JUSTIN TIMBERLAKE wspólnie w teledysku do singla “LOVE NEVER FELT SO GOOD”

PREMIERA TELEDYSKU “Love Never Felt So Good

MICHAEL JACKSON I  JUSTIN TIMBERLAKE RAZEM!

Wczoraj nakładem  Sony Music i  Michael Jackson Estate ukazał się  nowy album Michaela Jacksona XSCAPE.  Znalazło się na nim 8 utworów nagranych przez Michaela w latach 1983- 99.

Singlem promującym wydawnictwo wybrany został utwór „Love Never Felt So Good”, do którego poza wersją oryginalną, nagrano także duet z Justinem Timberlake’m.

Udostępniony właśnie teledysk (zobacz TUTAJ)  w reżyserii Rich Lee i Justina Timberlake’a  to swoisty hołd  i uznanie dla kultowych wideoklipów króla popu.  W obrazie zobaczymy Justina i grupę tancerzy  odtwarzających najsłynniejsze układy choreograficzne Michaela, w tym  kultowy ‘moonwalk’. W całość wmontowano ujęcia z takich wideoklipów Michaela jak m.in.: ‘Billy Jean’, „Bad” „Thriller’ czy „Black or White”.

„Love Never Felt So Good”, pierwotnie nagrany w 1983 r. z Paulem Anką utwór, doczekał się już remiksu przygotowanego przez Fedde Le Granda ( holenderskiego producenta i DJ’a , autora hitu „Put Your Hands Up 4 Detroit”) .

XSCAPE to długo oczekiwana porcja nowej muzyka, która już zachwyciła legiony fanów jednego z najbardziej uwielbianych i najlepiej sprzedających się wykonawców na świecie. Płyta znalazła się już na  #1 najpopularniejszych tytułów w   iTunes w 17  krajach a w kolejnych 67 dotarł do Top5 i zbiera bardzo pochlebne opinie od krytyków na całym świecie.