Skip content

Napisz piosenkę dla Rickiego Martina i zostań autorem piosenki towarzyszącej FIFA World Cup 2014 w Brazyli!

Napisz piosenkę dla Rickiego Martina i zostań autorem piosenki towarzyszącej FIFA World Cup 2014 w Brazyli!

Od dzisiaj wszyscy, którzy wierzą w swoje siły i umieją pisać piosenki stają przed niezwykłą szansą: napisania utworu, jaki znajdzie się na oficjalnej płycie piłkarskich mistrzostw świata FIFA World Cup™ 2014. Co więcej, zwycięską piosenkę zaśpiewa sam Ricky Martin!

Co zrobić, aby wykorzystać życiową szansę? Zasady są bardzo proste – należy zgłosić się na stronie supersong.com wgrywając nagrane wcześniej video ze swoim utworem – 20 najbardziej udanych propozycji wybierze jury Super Song. Kolejnym etapem będzie głosowanie na najlepsze utwory przez fanów w Internecie a spośród nich Ricky Martin i jurorzy „SuperSong” wybiorą zwycięski utwór, którego autora poznamy w lutym 2014 r. Zostanie on zaproszony do Puerto Rico i będzie mógł asystować przy sesji nagraniowej Rickiego Martina i jednego z czołowych producentów muzycznych. Dokonane wówczas nagranie znajdzie się na oficjalnym albumie piłkarskich mistrzostw świata FIFA World Cup™, którego wydanie przez Sony Music zaplanowano na rok 2014. Zwycięzca z osobą towarzyszącą zostaną również zaproszeni do Brazylii, gdzie będą gośćmi VIP Sony na finałowym meczu mundialu 2014.

Zapowiedź konkursu nagraną przez Rickiego Martina obejrzeć można pod TYM ADRESEM a wszystkie szczegóły akcji znajdują się TUTAJ.