Skip content

Nareszcie jest – posłuchaj nowego singla Foo Fighters !!!

Nareszcie jest – posłuchaj nowego singla Foo Fighters !!!

O tej płycie było głośno już od kilku miesięcy, choć tak naprawdę mało kto ją jeszcze słyszał. Od kiedy Foo Fighter ogłosili, że ich nowy, ósmy studyjny krążek nagrywali w ośmiu różnych miastach Stanów Zjednoczonych, a cały proces powstawania płyty udostępniony zostanie w formie telewizyjnego serialu HBO, apetyt na nową muzykę Dave’a Grohla i spółki systematycznie wzrastał. Dodatkowe zainteresowanie podsycały informacje, że w każdym mieście w studio towarzyszył muzykom inny producent oraz gość specjalny, zazwyczaj pochodzący z tamtych stron.

Od wczorajszego wieczoru jesteśmy coraz bliżej poznania „Sonic Highways”, bo taki tytuł ostatecznie otrzymał album Foo Fighters. Na oficjalnej stronie zespołu udostępniony został właśnie singiel „Something From Nothing” (posłuchaj TUTAJ), który jako pierwszy promować będzie krążek w mediach. A to że media kochają Foo Fighters, kolejny raz potwierdziło się w ubiegłotygodniowym programie Davida Lettermana (obejrzyj krótki skecz z FF w roli głównej!) gdzie zespół wystąpił na scenie z legendą lat 70-tych ub. wieku – grupą Heart.

Album Foo Fighters „Sonic Highways” trafi do sprzedaży 10 listopada. W wersji fizycznej dostępny będzie na krążku CD i winylu. Wszyscy, którzy zamówią go już teraz w wersji cyfrowej w serwisie iTunes, otrzymają do natychmiastowego pobrania utwór “Something From Nothing”.