Skip content

Nicole Scherzinger ujawnia szczegóły pierwszej płyty w Sony Music!

Nicole Scherzinger ujawnia szczegóły pierwszej płyty w Sony Music!

Niegdyś liderka Pussycat Dolls a dzisiaj jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek, modelek i tancerek na świecie – Nicole Scherzinger – 21 października wyda nowy album w barwach nowej wytwórni (Sony Music). Krążek osobliwie zatytułowany “Big Fat Lie” (wielkie kłamstwo) jest porywający od strony muzycznej i bardzo osobisty w warstwie tekstowej. “Wszyscy toczymy w życiu swoje bitwy i tylko kłamstwo pomaga nam je ukryć przed światem. Na tej płycie odkrywam prawdziwą siebie i swoje problemy. Bo kiedy wiesz, że coś jest kłamstwem, znajdziesz swoją drogę do prawdy, szczęścia i miłości”. Nad “Big Fat Lie” pracowali topowi producenci – The-Dream i Tricky’m, mający na koncie płyty Kanye’go Westa, Katy Perry, Jaya Z i Beyonce. Zainspirowana wczesną Janet Jackson (z czasów współpracy z Jam & Lewisem) Nicole jawi się tu jako wokalistka wszechstronna – zmysłowa w ‘Electric Blue’ z gościnnym udziałem rapera T.I., nawiązująca do ery Prince’a w ‘Dirty Mind’, wzruszająca w epickim numerze “Run”.

Płyta zawiera przebój “Your Love” i najnowszy singiel “On The Rocks”, który z pomocą czarnego humoru pomaga bohaterce piosenki poradzić sobie po rozstaniu.

 

Warto dodać, że Nicole Scherzinger – sama i z koleżankami z zespołu – ma na koncie ponad 60 milionów sprzedanych płyt i co roku w rozmaitych plebiscytach uznawana jest za jedną z najpiękniejszych i najzdolniejszych kobiet świata. Magazyn Billboard uznał ją za najlepiej sprzedającą się artystę w pierwszej dekadzie XXI wieku! Ostatnio udzielała się jako jurorka i mentorka uczestników brytyjskiego “X Factora”.

 

 

tracklista:

 

1. Your Love

2. Electric Blue

3. On the Rocks

4. Heartbreaker

5. God of War

6. Girl With a Diamond Heart

7. Just a Girl

8. First Time

9. Bang

10. Big Fat Lie

11. Run