Skip content

Nneka i goście na specjalnej płycie Chambao!

Nneka i goście na specjalnej płycie Chambao!

Na koniec września planowana jest premiera płytowa, która zelektryzuje wszystkich miłośników chilloutowych brzmień spod znaku ‘world music’. Mistrzowie gatunku – katalońska grupa Chambao postanowiła na nowo przerobić swoje największe hity z ponad 10 letniej kariery – a efektem tego jest krążek „10 Anos Around The World”, ukazujący się 24 września. Przeboje Hiszpanów albo nagrane zostały na nowo w towarzystwie gości – lokalnych gwiazd z takich krajów jak Kolumbia, Meksyk czy Mali albo zremisowane przez mistrzów konsolety – Gillesa Petersona, Talviba Singha czy Howie’go B.

Pierwszą odsłona tego wydawnictwa jest duet z urodzoną w Nigerii ale działającą w Niemczech Nneką – piosenka „Ahí estás tú” właśnie doczekała się teledysku, który można obejrzeć tutaj:

Album “10 Anos Around The World” ukazuje się w wersji standardowej (1CD) i deluxe (2CD). Na dodatkowym krążku znalazło się 12 najsłynniejszych kolaboracji Chambao z całej kariery – m.in. duet z Cesarią Evorą (“Um Pincelada”), Mario Diazem (“Comeme”) czy Ricky Martinem (“Tu Recuerdo”).