Skip content

Nowy album Madeon „Adventure” dostępny w pre-streamie na Deezer!

Nowy album Madeon „Adventure” dostępny w pre-streamie na Deezer!

Najmłodszy z najlepszych i najlepszy z najmłodszych producentów – zaledwie 20-letni MADEON (prywatnie Hugo Leclerq) udostępnia swój debiutancki album „Adventure”. Płyta ma swoją fizyczną premierę 30 marca 2015, ale już teraz możecie jej posłuchać w ekskluzywnym pre-streamie na Deezer! Kliknij TUTAJ, aby rozpocząć streaming. Akcja trwa do 30 marca.

 

Madeon nie spieszył się z wydaniem swojego debiutanckiego krążka – „Adventure” ukazuje się prawie 6 lat od premiery jego pierwszego singla „Gold”. Album powstawał podczas 24-godzinnych sesji nagraniowych, które z powodu braku snu można porównać do narkotykowych tripów. Do współpracy nad krążkiem „Adventure” zaprosił m.in. Marka Fostera z Foster The People, Dana Smitha z Bastille czy zespół Passion Pit. I to właśnie z tym ostatnim nagrał swój najnowszy singiel „Pay No Mind”, który wybrano do promocji całej płyty. Teledysk do utworu możecie zobaczyć TUTAJ.

 

Na „Adventure” znalazły się również wcześniej udostępnione utwory – „Imperium” czy „You’re On (feat. Kyan)”. Współtwórcą piosenek na płytę jest Jimmy Napes (Sam Smith, Disclosure, Mary J Blige).

 

Album ukazuje się w wersji standardowej na CD i winylu a także w wersji deluxe. Ta ostatnia zawiera dodatkowy krążek z 6 bonusowymi utworami, w tym singlowymi hitami z 2012 i 2013 roku – „Icarus”, „Finale”, „The City”  i „Technicolor”. Płytę w wersji cyfrowej możecie zamówić już teraz m.in. na iTunes (kliknij TUTAJ).

 

Madeon „Adventure” Deezer: http://smarturl.it/MadeonAdventure_Dzr