Skip content

One Direction wspierają światową akcję na rzecz poprawy rozwoju ludzkości i planety! Poznaj szczegóły “action/1D”

One Direction wspierają światową akcję na rzecz poprawy rozwoju ludzkości i planety! Poznaj szczegóły “action/1D”

Najpopularniejszy na świecie boysband, One Direction, opublikował manifest do swoich fanów, prosząc ich o opisanie świata w którym chcieliby żyć. Mogą to zrobić w dowolny sposób, a następnie wystarczy, że opublikują swoje zdjęcia, filmiki na kanałach społecznościowych oznaczając je #action1D.

Zobacz manifest członków One Direction – kliknij TUTAJ, aby obejrzeć.

Kampania One Direction to część projektu obywatelskiego action/2015, który ma na celu stworzenie programu, który pozwoli walczyć ze skrajnym ubóstwem, nierównościami społecznymi i zmianą klimatu. Taki program może się udać tylko wtedy, kiedy przywódcy światowi wezmą pod uwagę głosy zwykłych obywateli. A może się to tylko udać, kiedy wesprą ich wpływowe osoby.

One Direction zostając ambasadorami akcji, dołączyli do grona innych osobistości – w tym m.in. Desmond Tutu (biskup afrykański), Malala Yousafzai (laureatka pokojowej Nagrody Nobla), Sir Richard Branson, Shakira, Ben Affleck, Bill i Melinda Gates i Bono – którzy zobowiązali się wesprzeć inicjatywę action/2015.

Action/1D daje szanse młodym ludziom na całym świecie na wyrażenie opinii  w globalnej debacie na temat przyszłości ludzkości i naszej planety. Głosy te zostaną uwzględnione w programie, który ma na celu ustalenie najlepszych ram rozwoju ludzkości i działania na rzecz poprawy klimatu dla przyszłych pokoleń. Zostanie on przedstawiony na dwóch szczytach przywódców światowych, które odbędą się we wrześniu w Nowym Jorku i w grudniu w Paryżu.

To czas, aby nasi fani po raz kolejny pokazali jak bardzo wpływowi i kreatywni mogą być, kiedy się zjednoczą. Dlatego właśnie chcemy, aby połączyli siły i razem mieli wpływ na to, jaki będzie świat dookoła nas” mówią o swoim udziale w akcji członkowie One Direction. „Młodzi ludzie naprawdę mają tę moc, aby pomóc w zwalczaniu ubóstwa, nierówności społecznych, a także aby zatrzymać niebezpieczne zmiany klimatu. To jest ten moment, kiedy możemy pokazać, że zależy nam na przyszłości naszej planety” dodają.

 

Zdjęcia i filmy oznaczone #action1D pojawią się na specjalnej stronie: https://action1d.onedirectionmusic.com/

 

Więcej informacji o kampanii action/2015 znajduje się na stronie: http://action2015.org/