Skip content

Paloma Faith prezentuje nowy singiel z… Pharrellem Williamsem!

Paloma Faith prezentuje nowy singiel z… Pharrellem Williamsem!

 

Czy mamy właśnie do czynienia z jednym z największych muzycznych zaskoczeń tego roku? „Can’t Rely On You” – to owoc współpracy Palomy Faith (przeboje ‘New York’ czy ‘Stone Cold Sober’) z najpopularniejszym ostatnio twórcą hitów Pharrellem Williamsem („Get Lucky”, „Blurred Lines”), do którego teledysk można obejrzeć już teraz:

Para spotkała się podczas kostiumowego balu Met Ball w nowojorskim Metropolitan Museum, kiedy Pharrell sam podszedł do Palomy nucąc jej ‘New York’. Zapisał jej numer i jeszcze tego samego wieczoru zaoferował współpracę. Kiedy wokalistka odesłała mu SMSa z pytaniem czy mówi poważnie, odpowiedział, że owszem – i wkrótce para nagrała utwór w studiu w Miami. „Can’t Rely On You” to nie tylko utwór napisany przez Pharrella – muzyk wyprodukował go i udziela się w nim osobiście, rzucając jakby od niechcenia zdanie “I don’t know what this world is coming to”.

Singiel zwiastuje trzecią w karierze płytę studyjną Palomy Faith – ‘A Perfect Contradiction’. Album zapowiadany jest jako powrót do soulowych korzeni wokalistki, inspirowany nagraniami Stax, Phila Spectora, dziewczęcych zespołów z lat 60-tych, wczesnym disco z lat 70-tych i soulem z lat 80-tych. Będzie to też najbardziej energetyczna płyta w karierze artystki.

‘A Perfect Contradiction’ ukaże się w sprzedaży 4 marca b.r.