Skip content

Pierwszy koncert Toma Odella w Polsce wyprzedany!

Pierwszy koncert Toma Odella w Polsce wyprzedany!

O Tomie Odellu zrobiło się bardzo głośno w ubiegłym roku, kiedy to w czerwcu ukazała się jego debiutancka płyta – „Long Way Down”. Krótko przed jej premierą Odell wystąpił jako support grupy The Rolling Stones, na ich koncercie w Hyde Parku w Londynie. Krążek zadebiutował na #1 sprzedaży w Wielkiej Brytanii, a w Polsce znalazł się w TOP5 najpopularniejszych albumów serwisu iTunes.

Chociaż kariera tego młodego Anglika nabierała tempa już od jakiegoś czasu, przełomowym okazał się moment, w którym otrzymał nagrodę BRIT’s Critics’ Choice Award za mini-album (EP) „Song From Another Love”, z której pochodzi przebój „Another Love”.

Teksty, które stworzył Odell, cechuje wielka emocjonalność. Są dojrzałe, a siłę ich przekazu z pewnością wzmacnia wokal artysty. Nic dziwnego, że zdobył przychylność krytyków i podbił serca fanów.

Tom Odell miał zagrać w Polsce jesienią 2013 roku. Wytęp został jednak przełożony. Wielbiciele jego talentu będą mogli zobaczyć go 3 marca podczas koncertu w warszawskim klubie Palladium (więcej informacji: tutaj). Jak poinformowała Agencja Go Ahead, bilety na to wydarzenie zostały już całkowicie wyprzedane i niewątpliwie jest to najlepszy dowód popularności Toma w naszym kraju!