Skip content

Posłuchaj nowego singla chłopaków z Union J!

Posłuchaj nowego singla chłopaków z Union J!

Union J – ulubieńcy nastolatek znani z przebojów “Carry You” i “Beautiful Life” powracają z nowym singlem I płytą! Pseudo klip (z chłopakami!) do utworu ‘Tonight (We Live Forever)’ już teraz można obejrzeć tutaj:

Energiczny numer opowiada o tych relacjach z bliskimi, dzięki którymi chce się żyć. Zespół tak opowiada o nowym kawałku „Ten numer idealnie oddaje to czym jest Union J jeśli chodzi o brzmienie, ale i o nas samych – jesteśmy grupą przyjaciół, doświadczającą najlepszego czasu w swoim życiu!”.

Jesienią poanowana jest premiera drugiej płyty zespołu. Nagrywany zarówno w Wielkiej Brytanii, skąd pochodzą członkowie Union J, jak i Stanach Zjednoczonych album zawierać będzie piosenki napisane przez takich twórców hitów jak Jamie Scott (One Direction, The Vamps and 5SOS, Jessie), Jessie Shatkin (Kylie Minogue, Sia) i Red Triangle (Little Mix, One Direction). Swój wkład w płytę mieli też tacy kompozytorzy jak Ryan Tedder (Beyonce, Adele, Jennifer Lopez)  czy Diane Warren (Celine Dion, Whitney Houston, Beyonce).

Już dwa lata upłynęły od czasu gdy stali się prawdziwą sensacją dziewiątej edycji brytyjskiego X Factora. Zarówno single jak i debiutancka płyta zadebiutowały w TOP10 listy sprzedaży na Wyspach, zespół wyruszył także w wyprzedaną trasę koncertową. W sprzedaży ukazały się też dwie poświęcone mu książki i cały szereg gadżetów, w tym lalki z podobiznami Josha, JJa, Jaymi’ego i George’a a nawet firmowane przez Union J perfumy, papeteria i biżuteria.