Skip content

Posłuchaj "Summer" Calvina Harrisa już teraz!

Posłuchaj "Summer" Calvina Harrisa już teraz!

Po sukcesie ostatniego singla „Under Control” z udziałem Theo Hutchcrafta (Hurts) na wokalu, jeden z najpopularniejszych DJ-ów i producentów świata Calvin Harris prezentuje swoje najnowsze dzieło –“Summer”. Utwór można odsłuchać już pod TYM adresem, dostępny jest już również w serwisie iTunes.

Napisany i wyprodukowany przez samego Calvina utwór jest również jego powrotem w roli wokalisty – pierwszym od czasu wydanego w sierpniu 2011 roku hitu „Feel So Close”.

Calvin Harris ma na koncie sprzedanych ponad 2 miliony płyt i 35 milionów singli. Nagrodzony w ubiegłym roku statuetką MTV Video Music Awards artysta jest też pierwszym DJ-em uhonorowanym prestiżową nagrodą Ivora Novello w kategorii Kompozytor Roku. Ostatnio uznany został przez Magazyn Forbes za najlepiej zarabiającego DJa na świecie, pobił także rekord w ilości hitów z jednej płyty („18 Months”) w TOP10 brytyjskiej liście przebojów – należący wcześniej do Michaela Jacksona.

W tym roku planuje serię występów na europejskich festiwalach, m.in. T In The Park, Creamfields, Isle Of Wight Festival czy Pukkelpop. Będzie również rezydentem jednego z klubów na Ibizie.