Skip content

Premiera teledysku "Best Song Ever" One Direction!

Premiera teledysku "Best Song Ever" One Direction!

Wczoraj miała miejsce światowa premiera  teledysku do najnowszego singla One Direction – „Best Song Ever”.  Klip promuje film „One Direction: This Is Us”, który do kin trafi pod koniec wakacji i jednocześnie zapowiada ich nową płytę studyjną.

Czy młodzi wokaliści to nowe gwiazdy kina? W nagraniu do „Best Song Ever” członkowie zespołu wcielili się w specjalnie przygotowane na potrzeby teledysku role. Widać, że bardzo dobrze się bawili na planie. Chłopaki pokazali także, że mają talent aktorski, dystans do siebie i bardzo duże poczucie humoru!  Fani codziennie przez tydzień mogli oglądać kolejne fragmenty wideo z planu, które One Direction publikowali na oficjalnej stronie jako zapowiedzi teledysku.

Po premierze teledysku fani One Direction zamierzają pobić rekord wyświetleń klipu w ciągu 24 godzin od premiery na YouTube. Tytuł ten chcą odebrać teledyskowi „We Can’t Stop” Miley Cyrus. Musza pobić  10,7 miliona odsłon w jeden dzień. Trzymamy kciuki…

Singiel „Best Song Ever” jest już dostępny w serwisach digitalowych i streamingowych, a 20 sierpnia do sklepów trafi Maxi Singiel CD. Na krążku znajdą się 4 wersje utworu: albumowa, dwa remiksy oraz nagranie „live”, które pojawia się w filmie „1D This Is Us”, który trafi do kin pod koniec sierpnia.