Skip content

Sak Noel powraca z najnowszym hitem "I Am the Law" w barwach Sony Music!

Sak Noel powraca z najnowszym hitem "I Am the Law" w barwach Sony Music!

Z dumą informujemy, że artysta podpisał właśnie kontrakt z hiszpańskim oddziałem Sony Music. Jego utwory sprzed 2 lat Loca People i Paso (Nini Anthem) zna każdy fan imprezowej muzyki tanecznej. Od czasu ich nagrania Sak Noel zrobił sobie przerwę od grania imprez w najmodniejszych klubach na świecie i zaszył w studio pracując nad kolejnym dziełem – oto jest: „I Am The Law” to godny następca poprzednich hitów – charakterny, dowcipny i przede wszystkim cholernie chwytliwy! Teledysk do tego numeru można obejrzeć już tutaj:

Sak Noel urodził się w 1983 roku w Gironie (Barcelona, Hiszpania) i od dziecka fascynowała muzyka elektroniczna i sztuka ogólnie. Pierwsze kompozycje zaczął pisac jeszcze jako nastolatek, i mimo że było to tylko jego hobby, wychodziło mu na tyle dobrze że postanowił graniem zarabiać na swoje utrzymanie. Razem z przyjacielem założył firmę produkcyjną, gdzie miał możliwośc rozwijać swoje umiejętności jako DJ, reżyser teledysków, autor scenariuszy i prezenter telewizyjny. W 2011 roku nagrał kawałek ‘Loca People’ który odniósł międzynarodowy sukces (wystepował z nim w 40 krajach świata!) i dzięki temu stał się jednym z najważniejszych hiszpańskich twórców muzyki tanecznej. Do jednego hitu dołączyły następne – ‘Paso (The Nini Anthem)’ i ‘Where (I Lost My Underwear)’ które razem jako ‘Crazy Society Trilogy’ stworzyły satyryczny portret współczesnych imprezowiczów wraz z towarzyszącym, często bardzo kontrowersyjnym videoklipom.

Sak Noel dotarł do 1. miejsca list sprzedaży singli w 15 krajach, jego singiel został nawet nominowany do Latin Grammy w kategorii ‘Best Urban Song’ w 2012 roku. Aktualnie artysta pracuje w Barcelonie nad kolejnymi przebojami, których doskonałą próbką jest właśnie najnowszy singiel – ‘I Am The Law’.