Skip content

Shakira prezentuje nowy singiel… z Rihanną!

Shakira prezentuje nowy singiel… z Rihanną!

Na nowy album Shakiry przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale już teraz posłuchać możemy pierwszego utworu zapowiadającego to  wydawnictwo: „Can’t Remember To Forget You” to duet z samą Rihanną. Utwór napisała Shakira, Rihanna, John Hill, Tom Hull, Daniel Ledinsky i Erik Hassle a wyprodukowali Shakira, John Hill i Kid Harpoon. Okładkę singla obie artystki ujawniły w zeszłym tygodniu na oficjalnych profilach w serwisach społecznościowych.

Aktualnie Shakira kończy nagrywać nowy krążek wraz z najpopularniejszymi producentami na świecie, wśród których znaleźli się John Hill (Santigold, Jay Z, The Vaccines), Kid Harpoon (Florence + The Machine, Calvin Harris), Greg Kurstin (P!nk, Kelly Clarkson, Katy Perry), Steve Mac (Kelly Clarkson, One Direction), Mark Bright (Carrie Underwood, Rascal Flatts), Busbee (P!nk, Lady Antebellum, Katy Perry) i The Messengers (Pitbull, Chris Brown, Christina Aguilera). Premiera nowej, nie zatytułowanej jeszcze płyty została zapowiedziana na 25 marca b.r.

Przypomnijmy, że ostatnia pozycja w dyskografii Shakiry to naszpikowana hitami płyta ‘Sale El Sol’, która w Polsce sprzedała się w ilości kwalifikującą ją do Podwójnej Platyny. Artystka w 2011 roku wystąpiła w łódzkiej Atlas Arenie a nasz kraj odwiedziła także rok później, towarzysząc narzeczonemu Gerardowi Pique przy okazji turnieju EURO 2012.