Skip content

Snoop Dogg daje przedsmak swojego nowego albumu. Zobacz lyric video do “Peaches N Cream”

Snoop Dogg daje przedsmak swojego nowego albumu. Zobacz lyric video do “Peaches N Cream”

Dobra informacja dla wszystkich, którzy śledzą akcję #FollowTheBush – Snoop Dogg daje nam przedsmak swojego nowego albumu! Artysta udostępnił właśnie lyric video do swojego pierwszego singla „Peaches N Cream”, który nagrał we współpracy z legendarnym Charlie Wilsonem. Nad całością czuwał Pharrell Williams, który jest odpowiedzialny również za produkcję całego albumu.  „Peaches” to melodie w stylu neo-disco z domieszką G-Funku i R’n’B.

Piosenka jest pierwszym efektem współpracy Snoop Dogga z Pharrellem Williamsem. Muzycy postanowili przywrócić dzisiejszej muzyce brakującą wibrację, poprzez tworzenie piosenek „ku lepszej teraźniejszości i idealnej przyszłości”. Dziełem podsumowującym kolaborację jest album „BUSH”, którego premiera już 12 maja 2015 roku. Krążek utrzymany jest w retro-futurystycznym funku z elementami R’n’B oraz popu.

Lyric video do „Peaches N Cream” możecie zobaczyć na VEVO (kliknij TUTAJ). Utwór dostępny jest także w wersji cyfrowej, wraz z przedsprzedażą albumu „BUSH”, m.in. na iTunes (kliknij TUTAJ).