Skip content

SNOOP DOGG ogłasza premierę płyty z PHARRELLEM WILLIAMSEM! #FollowTheBush !

SNOOP DOGG ogłasza premierę płyty z PHARRELLEM WILLIAMSEM! #FollowTheBush !

„Jego płyta jest lepsza niż moja.”

– Pharrell Williams

 

Ikona branży rozrywkowej – Snoop Dogg – powraca z nowym albumem! Produkcją krążka BUSH zajął się sam Pharrell Williams, a jego premiera przewidziana jest na wiosnę tego roku.

Już teraz można zobaczyć zapowiedź tej współpracy – wchodząc na profile społecznościowe Snoop Dogga bądź na stronę www.FollowTheBush.com    

Snoop Dogg, ikona rozrywki i biznesowy potentat, ogłosił premierę nowej płyty – BUSH. Został on w całości wyprodukowany przez zdobywcę nagrody Grammy, Pharrella Williamsa, i jest to z pewnością jedna z najbardziej kreatywnych muzycznych kooperacji ostatnich lat. Jej pierwsza zapowiedź video (kliknij TUTAJ aby obejrzeć) zawiera fragment singla zapowiadającego całe wydawnictwo – “Peaches N Cream”.

 

Do współpracy pomiędzy długoletnimi przyjaciółmi dochodzi po serii owocnych kolaboracji, których początek datuje się na ponad dekadę temu. W 2004 roku muzycy zawarli pakt w celu przywrócenia dzisiejszej muzyce brakujących wibracji tworząc piosenki, które będą dedykowane „lepszej teraźniejszości i idealnej przyszłości”.

 

Efektem współpracy jest retro-futurystyczny funk, uzupełniony miłą dla ucha mieszanką R&B i popem. BUSH rozkwita w „funkodelicznym blasku” mówi Snoop i „jest czymś zupełnie innym od wszystkiego, co do tej pory robiliśmy”. Każdy z artystów wniósł do tej płyty coś charakterystycznego – Pharrell tryskające życiem melodie, natomiast Snoop – charakterystyczne wokale. Oprócz tego album obfituje w wiele zaskakujących kolaboracji, które ogłoszone zostaną w najbliższym czasie. I – jak Pharrell stwierdził w jednym z wywiadów – „album Snoopa będzie o wiele lepszy niż mój ostatni krążek”.

 

Snoop Dogg w ciągu swojej kariery sprzedał ponad 35 milionów albumów, stając się tym samym jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci popkultury. Z powodzeniem łączy karierę muzyczną, filmową, telewizyjną, sportową (ma swoją własną ligę Snoop Youth Football League), modową a także technologiczną – dzięki czemu stał się ikoną kultury, przedsiębiorcą i filantropem.  W 2013 roku wydał album reggae pod pseudonimem Snoop Lion.

 

http://facebook.com/followthebush/http://facebook.com/snoopdogg

http://twitter.com/followthebush/http://twitter.com/snoopdogg

http://instagram.com/followthebush/http://instagram.com/snoopdogg

http://followthebush.tumblr.com/http://followthebush.com