Skip content

Szczegóły powrotu zespołu Everything Everything!

Szczegóły powrotu zespołu Everything Everything!

“Go To Heaven (Iść do nieba)” – taki tytuł nosi nadchodzący, planowany na czerwiec trzeci album Everything Everything. Pochodząca z Manchesteru formacja wraca z pierwszym nowym materiałem od czasu wydanego w 2013 roku krążka ‘Arc’, który przyniósł takie przeboje jak ‘Cough Cough’ czy ‘Kemosabe’. Wówczas zespół wystąpił w Polsce przed koncertem Muse (dokładnie 22 listopada 2012 roku) w Łodzi. Premiera nowej płyty ‘Get To Heaven’ planowana jest na 15 czerwca, ale już dzisiaj zespół udostępnił pierwszy promujący ją singiel – ‘Distant Past’ (zamów na iTunes). Teledysk do tego utworu można już zobaczyć pod TYM ADRESEM.

Krążek wyprodukował producent Stuart Price (pracujący z takimi gwizdami jak Madonna, Kylie Minogue, Scissor Sisters, Gwen Stefani, Seal, Keane, Brandon Flowers, Pet Shop Boys i Missy Elliot) i współpraca ta gwarantuje bardziej mainstreamowe brzmienie nowych piosenek.

Dodajmy, że zespół był wielokrotnie nominowany do prestiżowych nagród Ivor Novello Awards a także Mercury Music Prize i premiera ta jest jedną z najbardziej oczekiwanych płyt nadchodzącej wiosny w Wielkiej Brytanii.