Skip content

Tomasz Makowiecki ujawnił video do pierwszego singla z płyty "Moizm"!

Tomasz Makowiecki ujawnił video do pierwszego singla z płyty "Moizm"!

Po poniedziałkowej premierze klipu w klubie Beirut,  dziś w nocy Tomasz Makowiecki ujawnił na YT teledysk do pierwszego singla z płyty Moizm: „Holidays in Rome”. Tu link

Makowiecki wraca z autorskim materiałem, który jest nie tylko najciekawszą płytą w jego dorobku, ale który jesteśmy przekonani zobaczycie we wszystkich tegorocznych podsumowaniach w kategorii Album Roku. To jego deklaracja niepodległości i dojrzałości zarazem. To zbiór hipnotyzujących, elektronicznych kompozycji, które pod warstwą radykalnych rozwiązań aranżacyjnych i brzmieniowych są również pięknymi, wzruszającymi piosenkami.

To najbardziej bezkompromisowa i osobista rzecz, jaką do tej pory zrobiłem”. – mówi Tomek o swojej nowej płycie.

Warto wspomnieć także o wybitnych nazwiskach związanych z polską elektroniką, które pojawią się gościnnie na płycie Makowieckiego: Józef Skrzek, Władysław Komendarek i Daniel Bloom. Ich udział nie tylko pozostawił wyjątkowy ślad na płycie, ale również stał się spełnieniem muzycznych fascynacji i marzeń Makowieckiego, pełnego podziwu i szacunku dla polskiej muzyki elektronicznej z lat 80-tych i 90-tych. Mamy nadzięję, że wkrótce zobaczymy wszystkich czterech panów na jednej scenie, przy okazji wspólnej trasy koncertowej.

FB: https://www.facebook.com/pages/Tomek-Makowiecki/303521013014762?ref=hl