Skip content

Wakacje pod znakiem brzmień reggae! Grupa Magic! podbija światowe listy przebojów singlem “Rude”

Wakacje pod znakiem brzmień reggae! Grupa Magic! podbija światowe listy przebojów singlem “Rude”

Bycie niegrzecznym czasami popłaca! Przekonują o tym chłopaki z formacji Magic! Nasri, wokalista zespołu, postanowił udowodnić, że nie trzeba urodzić się na Karaibach, aby doskonale czuć klimat reggae.

Ich debiutancki singiel „Rude” zdobył już #1 listy przebojów w rodzinnej Kanadzie. Wszystko wskazuje, że czwórka chłopaków z Toronto powtórzy ten sukces również w Stanach Zjednoczonych. Utwór wspiął się na #8 miejsce zestawienia Billboard Hot 100 oraz  #4 miejscu pośród digitalowej listy utworów (Digital Songs Chart). Singiel sprzedał się w ponad milionowym nakładzie i osiągnął status Poczwórnie Platynowej Płyty w Australii, Podwójnej Platyny w Kanadzie i Nowej Zelandii.

Muzyka Magic! to połączenie pop-rockowych brzmień z wplecionymi elementami raggae i soul. Nazwa grupy jest nieprzypadkowa. Wystarczy obejrzeć ich występ podczas MUSIC VIDEO AWARDS, aby przekonać się, jak potrafią oczarowywać publiczność. Amerykańskie media wieszczą, że „Rude” to jeden z murowanych hitów nadchodzących wakacji.

Niedawno Magic! udostępnił drugi singiel – „Don’t Kill The Magic”, który znajdzie się na ich debiutanckiej płycie o tym samym tytule. Oficjalny teledysk można obejrzeć tutaj. Album „Don’t Kill The Magic” zawiera 12 utworów i ukaże się w Polsce na nośniku CD 22 lipca. Już teraz można zamówić go m.in. w serwisie iTunes (tutaj).

Tracklista CD:

 1. Rude
 2. No Evil
 3. Let Your Hair Down
 4. Stupid Me (Clean Version)
 5. No Way No
 6. Paradise
 7. Don’t Kill the Magic
 8. One Woman One Man
 9. Little Girl Big World
 10. Mama Didn’t Raise No Fool
 11. How Do You Want to Be Remembered
 12. Gypsy Woman (Bonus Track)

Oficjalna strona: http://www.ournameismagic.com/

Facebook: https://www.facebook.com/ournameisMAGIC