Skip content

"Work Bitch" – nowy singiel Britney Spears!

"Work Bitch" – nowy singiel Britney Spears!

Britney Spears powraca … “so you better work B**ch!”

Tajemnicze odliczanie, które pojawiło się kilkanaście dni temu na oficjalnej stronie, wywołało wiele spekulacji i domysłów wśród fanów Britney Spears.

Artystka udostępniła właśnie nowy singiel „Work Bitch”. Na reakcję fanów nie trzeba było długo czekać. Utwór, który od dzisiaj dostępny jest w sprzedaży cyfrowej (m.in. tutaj) już wspiął się już #2 miejsce listy najpopularniejszych piosenek iTunes w Polsce!  Zapowiada się kolejny wielki hit.

Piosenka zapowiada nową płytę studyjną jednej z najpopularniejszych gwiazd muzyki pop ostatnich dwóch dekad.  Według zapowiedzi premiera krążka zaplanowana jest jeszcze w tym roku.

Tekst do „Work Bitch” napisał Sebastian Ingrosso (Swedish House Mafia), a współproducentami utworu są: DJ Otto Knows, Ruth-Anne Cunninham, Anthony Preston (Nicole Scherzinger ,Afrojack) oraz Will.i.am, który jest jednocześnie producentem nadchodzącej płyty. W studiu Britney wspierają również Sia, Danja, William Orbit i Naughty Boy.

Britney Spears ma na swoim koncie ponad 100 milionów sprzedanych płyt, liczne nagrody.  Jej ostatnia płyta to krążek „Femme Fatale” z 2011r. Artystka wcześniej tego roku nagrała piosenkę „Oh la la”, promującą film „Smerfy 2”.