Skip content

A$AP Ferg – „Trap Lord”

A$AP Ferg – „Trap Lord”
  • wykonawca: A$AP Ferg
  • tytuł: Trap Lord
  • premiera: 10-09-2013
  • nośnik nr kat: 88883737372 (CD)

Ekscentryczny raper A$AP Ferg to już drugi po A$AP Rocky’m członek kolektywu A$AP Mob, który wydaje solowy album – płyta A$AP Rocky’ego „LONG.LIVE.A$AP” trafiła od razu na 1. miejsce Billboard Top200 i jest jedną z najlepiej sprzedających się hiphopowych produkcji roku.

„Lord Trap” A$AP Frega  zawiera 13 utworów, w tym znane już “Work REMIX (featuring A$AP Rocky, French Montana, Trinidad James & ScHoolBoy Q)” , „Hood Pope” i nowy singiel “Shabba (featuring A$AP Rocky)”  Uznana za jedną z najbardziej oczekiwanych premier tego lata wg Complex.com płyta zawiera także kawałki z gościnnym udziałem prawdziwych legend hip-hopu: Bone-Thugs-N-Harmony, Onyxa i B-Reala z Cypress Hill. Oprócz nich na płycie pojawiają się Waka Flocka Flame i Aston Matthews.

Uznanego przez Rollingstone.com za jednego z bardziej wyróżniających się artystów kolektywu A$AP Mob, A$AP Ferga usłyszeć można było wcześniej m.in. w utworze “Ghetto Symphony” z limitowanej edycji płyty A$AP Rocky’ego a jego solowy, własny już singiel “Work” uznany został za „jeden z hymnów tego roku” przez magazyn New York Times.

 

Tracklista:

1. Let It Go

2. Shabba feat. A$AP Rocky

3. Lord feat. Bone Thugs-N-Harmony

4. Hood Pope

5. Fergivicious

6. 4:02

7. Dump Dump

8. Work REMIX feat. A$AP Rocky, French Montana, Trinidad James & ScHoolboy Q

9. Didn’t Wanna Do That

10. Murda Something feat. Waka Flocka Flame

11. Make A Scene

12. F**k Out My Face feat. B-Real, Onyx & Aston Matthews

13. Cocaine Castle