Skip content

Alicia Keys – HERE

Alicia Keys – HERE
  • wykonawca: Alicia Keys
  • tytuł: HERE
  • premiera: 04-11-2016
  • nośnik nr kat: 88985390272

Alicia Keys powraca z nową studyjną płytą „HERE”. Album trafi do sprzedaży 4 listopada nakładem należącej do Sony Music wytwórni RCA Records.
Na „HERE” Alicia porusza wszystkie tematy, które są dla niej najważniejsze – od aktualnej kondycji ludzkości po politykę światową. Prawdziwa, intymna i muzycznie prowokująca – taka jest nowa płyta „HERE” – każdy utwór to spowiedź, a każda melodia to modlitwa.
Za produkcją większości utworów na płycie stoi kreatywna grupa, określana przez artystkę jako ILLuminaries. Jej skład tworzy Keys, Mark Batson (autor tekstów/producent); Swizz Beat (raper/producer ) oraz Harold Lilly (współpracujący z nią od wielu lat tekściarz). Ten album to lista tematów i zagadnień, które Alicia chciała poruszyć i pogłębić. W efekcie nawiązuje on do jej nowojorskich korzeni i kultury hip-hopowej.
Na płycie znalazło się 18 utworów. Promuje ją singiel „Blended Family (What You Do For Love)” z gościnnym udziałem popularnego rapera A$AP Rocky oraz uprzebój „In Common” oraz ballada „Hallelujah”.