Skip content

Charlie Wilson – In It To Win It

Charlie Wilson – In It To Win It
  • wykonawca: Charlie Wilson
  • tytuł: In It To Win It
  • premiera: 17-02-2017
  • nośnik nr kat: 88985411562

Charlie Wilson, popularny amerykański wokalista soulowy powraca z nowym singlem – „I’m Blessed” nagranym z raperem T.I. Jest to oficjalny singiel zapowiadający kolejny solowy album artysty. Krążek zatytułowany „In It To Win It” ukaże się 17 lutego na CD oraz w serwisach cyfrowych, a wśród zaproszonych gości, będziemy mogli usłyszeć również m.in. Snoop Dogg’a oraz Lalah Hathaway.
„Jestem podekscytowany premierą mojego najnowszego singla – „I’m Blessed”, ponieważ opowiada on dokładnie o tym, gdzie obecnie znajduję się w moim życiu – szczęśliwy, że nadal mogę tworzyć muzykę, której ludzie chcą słuchać. 2016 to był trudny rok dla bardzo wielu ludzi na całym świecie i jestem dumny, że ta piosenka przypomina nam, że każdy z nas może znaleźć błogosławieństwa w codziennym życiu. Gościnny udział T.I., który dodaje piosence charakterystyczny klimat, stanowi jej dodatkowy atut.” – stwierdza Charlie Wilson.
Charlie Wilson, którego kariera rozpoczęła się w założonej z braćmi formacji funkowej – GAP Band, ma w swoim dorobku jedenaście nominacji do nagrody Grammy, w tym za zamykająca dotychczasową dyskografię płyta „Forever Charlie”. Wilson ma na swoim koncie współpracę z wieloma uznanymi artystami i producentami, m.in. Snoop Dogg, R. Kelly, Kanye West, Jamie Foxx, Fantasia, T. Pain, Justin Timberlake.
Tracklista:
1. I’m Blessed
2. Chills
3. Good Time
4. Us Trust
5. Precious Love
6. Smile For Me
7. In It To Win It
8. Dance Tonight
9. Made For Love
10. Better
11. Gold Rush
12. New Addiction
13. Amazing God