Skip content

Ciara – “Jackie”

Ciara – “Jackie”
  • wykonawca: Ciara
  • tytuł: Jackie
  • premiera: 05-05-2015
  • nośnik nr kat: 88875071702

Szósta płyta studyjna zwyciężczyni nagrody Grammy, Ciary, zatytułowanej – „Jackie” ukazuje się 5 maja . Nazwa album nie jest przypadkowa – piosenkarka nazwała go tak na cześć swojej matki. Przy jego tworzeniu pracowali jedni z największych producentów i tekściarzy branży muzycznej: Dr. Luke, Polow da Don, Harmony Samuels, The Underdogs (Damon Thomas i Harvey Mason, Jr.), jak również Rock City, Ester Dean oraz twórczyni hitów, Diane Warren.
Na CD znalazło się 16 nowych kompozycji, w tym promujący wydawnictwo singiel „I Bet”. Jest to emocjonalna ballada, której tekst nawiązuje do rozstania artystki z raperem Future.
Okładkę albumu oraz sesję zdjęciową wykonał światowej sławy fotograf mody Francesco Carrozzini.

Ciara to amerykańska wokalistka, autorka tekstów, a ostatnio również modelka, która podbiła rynek muzyczny za sprawą takich hitów jak „Love Sex Magic” (z udziałem Justina Timberlake’a), debiutanckiego „Goodies” z 2004r. czy „1,2 Step”. Jest jedną z najciekawszych i wyjątkowo zdolnych artystek nurtu R&B. Świadczy o tym jej współpraca z m.in. Missy Eliot, Will I Am, Janet Jackson, Jay-Z czy wspomnianym Justinem Timberlake’iem. Ma na swoim koncie 5 albumów, nagrodę Grammy, trzy statuetki BET Awards i MTV Awards.

Tracklista CD:
1. Jackie (B.M.F.)
2. That’s How I’m Feelin’ feat. Pitbull & Missy Elliott
3. Lullaby
4. Dance Like We’re Making Love
5. Stuck On You
6. Fly
7. I Bet
8. Give Me Love
9. Kiss & Tell
10. One Woman Army
11. I Got You
12. One Woman Army Intro
13. One Woman Army
14. I Got You
15. I Bet (R3hab Remix)
16. I Bet (Remix) feat. Joe Jonas