Skip content

James Arthur – „James Arthur”

James Arthur – „James Arthur”
  • wykonawca: James Arthur
  • tytuł: "James Arthur"
  • premiera: 05-11-2013
  • nośnik nr kat: 88883767322 (CD), 88883767312 (CD Deluxe)

Do rzadkości należy ostatnio, żeby zwycięstwo w programie telewizyjnym dawało przepustkę do prawdziwej, międzynarodowej kariery. Zdarza się to już tylko w przypadku prawdziwych artystów, którym wystarczy chwila w blasku reflektorów, by zostać zauważonym i zapamiętanym na długo po zakończeniu programu. Tak właśnie stało się w przypadku Jamesa Arthura – 25-letniego wokalisty z północy Anglii, który nie miał sobie równych w brytyjskim X Factorze i bez problemu zwyciężył ubiegłoroczną edycję tego programu.

Śpiewany przez niego w finale cover ‚Impossible’ stał się przebojem również w Polsce, gdzie James zgromadził wyjątkowo liczną grupę fanów. Drugi, zaskakująco old-schoolowy singiel „You’re Nobody ‚Til Somebody Loves You” tylko potwierdził, że jesteśmy świadkami narodzin nowej międzynarodowej gwiazdy.

Album „James Arthur” ukazuje się w wersji standardowej (13 utworów) i deluxe (18 utworów, w tym znane już przeboje w wersjach akustycznych). Współautorem wszystkich kompozycji (poza ‚Impossible’) jest sam James a album wyprodukowali m.in. Salaam Remi (Amy Winehouse, Miguel) i Naughty Boy.

tracklista:

1. You’re Nobody ‚Til Somebody Loves You

2. Get Down

3. New Tattoo

4. Impossible

5. Lie Down

6. Recovery

7. Roses

8. Supposed

9. Suicide

10. Is This Love?

11. Certain Things

12.Smoke Clouds

13. Flyin’

CD2 (tylko w wersji deluxe) :

1. Emergency

2. You’re Nobody ‚Til Somebody Loves You (acoustic version)

3. Impossible (acoustic version)

4. Get Down (acoustic version)

5. Supposed (acoustic version)