Skip content

Johnny Cash – „Out Among The Stars”

Johnny Cash – „Out Among The Stars”
  • wykonawca: Johnny Cash
  • tytuł: Out Among The Stars
  • premiera: 25-03-2014
  • nośnik nr kat: 88883712831 (LP)

Sony Music oraz Legacy Recordings z dumą prezentują winylowy album legendarnego Johnny’ego Casha, na którym znalazły się  jego niedawno odkryte, nigdzie niepublikowane nagrania.
Piosenki, które znalazły się na albumie „Out Among The Stars” były pierwotnie zarejestrowane w 1981 roku w Columbia Studios oraz w 1984 roku w 1111 Sound Studios. W ich powstaniu udział wziął ówczesny Dyrektor Artystyczny wytwórni CBS Nashvile, Billy Sherrill.
W nagraniach tych utworów (w tym duetów z June Carter Cash i Waylonem Jeningsem) udział wzięli również: Marty Stuart (gitara i mandolina), Jerry Kennedy (gitara ) , Pete Drake (gitara ), Hargus „Pig” Robbins (fortepian ) oraz Henry Strzelecki (bas).
Materiał ten odnalazł się w 2012 roku w czasie katalogowania spuścizny po rodzicach przez Johna Cartera Casha. ” Kiedy moi rodzice odeszli , stało się konieczne , aby przejrzeć ten materiał , ” powiedział John ” Okazało się, że te nagrania wyprodukowane przez Billy’ego Sherrilla w latach osiemdziesiątych… były piękne. „Płyta winylowa zawiera dodatkowy utwór, który nie znalazł sie na płycie CD.

Ten zaginiony album to rewolucyjne dzieło, które powinno znaleźć się w płytotece każdego fana najlepszej muzyki na najwyższym światowym poziomie.

A
1 Out Among the Stars
2 Baby Ride Easy
3 She Used to Love Me a Lot
4 After All
5 I’m Movin’ On
6 If I Told You Who It Was
B
1 Call Your Mother
2 I Drove Her Out of My Mind
3 Tennessee
4 Rock and Roll Shoes
5 Don’t You Think It’s Come Our Time
6 I Came to Believe
7 Bonus Track