Skip content

Krzysztof Krawczyk – “Perłowa Seria”

Krzysztof Krawczyk – “Perłowa Seria”
  • wykonawca: Krzysztof Krawczyk
  • tytuł: Perłowa Seria
  • premiera: 20-05-2016
  • nośnik nr kat: 88985310342 (CD)

Nowa kolekcja płyt „Perłowa Seria” prezentuje największe przeboje legendarnych artystów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Pierwsze trzy wydane w eleganckiej szacie graficznej swoja premierę mieć będą już 20 maja. Wśród wykonawców, których muzyczne „perełki” usłyszymy na płytach „Perłowej Serii” znajda się: Krzysztof Krawczyk, Modern Talking,  oraz Formacja Nieżywych Schabuff

Perfekcyjnie dobrany repertuar, miła dla kieszeni cena, elegancka i ujednolicona szata graficzna to tylko niektóre z wielu zalet nowej kolekcji.

KRZYSZTOF KRAWCZYK to artysta niezwykły, obdarzony charakterystycznym głosem kompozytor i gitarzysta. Solową karierę rozpoczął na początku lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku i do dnia dzisiejszego jest on jednym z najpopularniejszych wykonawców naszej sceny muzycznej. W czasie swojej kariery nagrywał płyty z różnorodną muzyką od popu, rythm & bluesa, rock and rolla, country i pieśni religijnych aż po dance, muzykę cygańską i biesiadną.
Największe , najbardziej znane i lubiane przeboje tego charyzmatycznego wokalisty znalazły się na albumie z kolekcji „Perłowa Seria.”

 

1 Jak Minął Dzień
2 Mój Przyjacielu
3 Pamiętam Ciebie z Tamtych Lat
4 Daj Mi Drugie Zycie
5 To co Dał Nam Świat
6 Rysunek Na Szkle
7 Płatna Miłość
8 Parostatek
9 Przytul Mnie Zycie
10 Wszystko Mam
11 To Wszystko Sprawił Grzech
12 Bez Twojej Wiary
13 Zycie Jak Muzyka
14 Tacy Samotni
15 Gdy Nam Śpiewał Elvis Presley