Skip content

Little Mix – Get Weird

Little Mix – Get Weird
 • wykonawca: Little Mix
 • tytuł: Get Weird
 • premiera: 06-11-2015
 • nośnik nr kat: 88875086122 (CD),

Najpopularniejszy na świecie girlsband prezentuje swój trzeci album – „Get Weird”. Krążek promowany singlem „Black Magic” jest połączeniem old-schoolowego brzmienia z nowoczesną produkcją. Płyta na nośniku CD oraz wersja CD Deluxe ( z dodatkowymi 4 utworami) ma premierę 6 listopada.

 

Do pracy przy „Get Weird” zaangażowani zostali najlepsi twórcy muzyki pop, m.in.: Ed Drewetta (Olly Murs, One Direction), Maegan Cottone (Britney Spears, Demi Lovato) oraz  brytyjskie  wokalistki: Jess Glynne i Jessie J. Utwory, które znalazły się na krążku czerpią z wszystkiego co najlepsze z historii światowych girlsbandów.

 

„Get Weird” według Little Mix to „celebracja wyjątkowości i wolności” – jest to szczególnie zauważalne w piosence „Weird People”, która opowiada o radzeniu sobie z „wewnętrznym dziwactwem”. Oprócz niej na płycie znajdą się takie utwory jak „Love Me Like You” czy „Secret Love Song”, a także „Lightning”, który dziewczyny opisują jako „siostra” ich wielkiego hitu z 2012 roku, „DNA”.  Ponadto w wersji CD deluxe pojawi się piosenka „I Won’t”, która jest szczególnie ważna dla zespołu – dzięki niej, dziewczyny udowadniają, że „tak długo jak mają siebie, nie potrzebują niczego więcej”.

 

Perrie Edwards, Jesy Nelson, Leigh-Anne Pinnock i Jade Thirlwall to cztery dziewczyny, które w 2011 rozpoczęły swoją światową karierę jako zespół Little Mix. W bardzo krótkim czasie stały się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów w Wielkiej Brytanii, podbijając rozgłośnie radiowe z takimi hitami jak „DNA”, „Move” czy ich najbardziej znanym przebojem – „Wings”. W swoim dorobku mają dwie płyty („DNA” oraz „Salute”), które rozeszły się w ponad 7 milionowym nakładzie na całym świecie.

 

Tracklista:

 1. Black Magic
 2. Love Me Like You
 3. Weird People
 4. Secret Love Song
 5. Hair
 6. Grow
 7. I Love You
 8. OMG
 9. Lightning
 10. D.I.D.A.S.
 11. Love Me Or Leave Me
 12. The End
 13. I Won’t (wersja deluxe)
 14. Secret Love Song, Pt. II (wersja deluxe)
 15. Clued Up (wersja deluxe)
 16. The Beginning (wersja deluxe)