Skip content

Miley Cyrus – ‘Bangerz Tour’

Miley Cyrus – ‘Bangerz Tour’
 • wykonawca: Miley Cyrus
 • tytuł: Bangerz Tour
 • premiera: 24-03-2015
 • nośnik nr kat: DVD 88875073399, Blu-ray 88875043359

Nazwisko Miley Cyrus nieprzerwanie od dwóch lat skutecznie trafia na pierwsze strony gazet całego świata. Kolejne kontrowersyjne i skandaliczne wybryki stanowiły pożywkę dla wszystkich plotkarskich portali całego świata. Płyta „Bangerz’ okazała się przełomowa w karierze artystki – status platyny w kilkunastu krajach, debiut #1 w zestawieniu Billboard i niezliczone nagrody. Dzięki niej Miley raz na zawsze zerwała z wizerunkiem grzecznej nastolatki. Jej kontrowersyjne pomysły znalazły swoje urzeczywistnienie w trasie koncertowej. Tańczące karły, skąpe stroje i ślizgawka w kształcie osławionego języka artystki stworzyły zaskakujące, szokujące ale zapadające na długo w pamięć show.

(TIME: “Najbardziej dynamiczna wykonawczyni młodego pokolenia”, USA Today: „Cyrus ma charyzmę i być może spryt, aby stać się nową Madonną”).

‘‘Bangerz Tour”, który ukazuje się na DVD oraz Blu-ray, to zapis koncertów Miley z Barcelony i Lizbony. Poza największymi hitami: „SMS (Bangerz)”, „We Can’t Stop” czy „Wrecking Ball” znalazły się również covery: „Hey Ya” Outkast oraz „Jolene” Dolly Parton. Fani będą mogli obejrzeć również materiały zza kulis, koncentrujące się na produkcji show i życiu prywatnym piosenkarki, której towarzyszy grupa szalonych przyjaciół i animowanych postaci rysunkowych.

Tracklista

 1. SMS (BANGERZ)
 2. 4×4
 3. Love Money Party
 4. Maybe You’re Right
 5. FU
 6. Do My Thang
 7. Get It Right
 8. Can’t Be Tamed
 9. Adore You
 10. Lucy In the Sky
 11. Drive
 12. Rooting For My Baby
 13. Hey Ya
 14. Joline
 15. On My Own
 16. Someone Else
 17. We Can’t Stop
 18. Wrecking Ball
 19. Party In the USA