Skip content

Modern Talking – “Perłowa Seria”

Modern Talking – “Perłowa Seria”
  • wykonawca: Modern Talking
  • tytuł: Perłowa Seria
  • premiera: 20-05-2016
  • nośnik nr kat: 88985315202 (CD)

Nowa kolekcja płyt „Perłowa Seria” prezentuje największe przeboje legendarnych artystów polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Pierwsze trzy wydane w eleganckiej szacie graficznej swoja premierę mieć będą już 20 maja. Wśród wykonawców, których muzyczne „perełki” usłyszymy na płytach „Perłowej Serii” znajda się: Krzysztof Krawczyk, Modern Talking,  oraz Formacja Nieżywych Schabuff.

Perfekcyjnie dobrany repertuar, miła dla kieszeni cena, elegancka i ujednolicona szata graficzna to tylko niektóre z wielu zalet nowej kolekcji.

MODERN TALKING to muzyczna legenda, której nie trzeba specjalnie przedstawiać. Ten wyjątkowy duet pochodzący z Niemiec jest swoistym i niepowtarzalnym fenomenem na światowej scenie muzycznej. Od lat 80-tych zespół stworzył dziesiątki hitów, które panowały (i panują) na szczytach list przebojów , i które do dnia dzisiejszego stanowią podstawę każdej tanecznej imprezy.
Najpopularniejsze hity duetu to między innymi: “You’re My Heart, You’re My Soul”, “Cheri Cheri Lady” czy “Brother Louie”. Te i inne największe przeboje Modern Talking znalazły się na albumie „Perłowej Serii.”