Skip content

Sleeper Agent – ‚About Last Night ‚

Sleeper Agent – ‚About Last Night ‚
 • wykonawca: Sleeper Agent
 • tytuł: About Last Night
 • premiera: 08-04-2014
 • nośnik nr kat: CD 88843000732

Sleeper Agent to amerykański zespół grający alternatywnego rocka z charyzmatyczną frontmanką Alex Kandel na czele. W skład formacji wchodzą jeszcze: Tony Smith (gitara, wokal), Justin Wilson (perkusja), Lee Williams (bas), Scott Gardner (klawisze) oraz Josh Martin (gitara).

Debiutancki krążek – „Celabrasion” z 2011 r. przyniósł rozgłos i uznanie krytyków (Rolling Stone nadał im tytuł  „Band To Watch” i nagrodę MTV Freshman Award).  Ich druga płyta studyjna – “About Last Night” ukazuje się nakładem wytwórni RCA. Na CD znajduje się 12 nowych kompozycji, a zapowiada go singiel “Waves”. Płyta  powstała podczas pięciodniowego kampingu gdzieś na końcu świata, w stanie Kentucky. Piosenki nagrane zostały w Nashville i Charleston pod producenckim okiem Jay’a Joyce i Erica Bass.

Alex Kandel: “About Last Night” to efekt wielu godzin spędzonych na komponowaniu, przepisywaniu, nagrywaniu, konstruktywnej krytyce i testowaniu naszych sił twórczych do granic wytrzymałości. Słuchając tej płyty słyszę historię naszego zespołu…, każdą noc spędzoną w busie, każdą występ i publiczność, przed którą mieliśmy okazję wystąpić…. Obrazy te staraliśmy się odzwierciedlić w melodii każdego znajdującego się na płycie utworu.”

Tracklista

 1. Be Brave
 2. Waves
 3. Take It Off
 4. Haunting Me
 5. Lorena
 6. Bad News
 7. Me On You
 8. Shut
 9. Impressed
 10. Good Job
 11. Eat You Up
 12. Sweetheart