Skip content

Susan Boyle – „Home For Christmas”

Susan Boyle – „Home For Christmas”
 • wykonawca: Susan Boyle
 • tytuł: Home For Christmas
 • premiera: 26-11-2013
 • nośnik nr kat: CD 88883744732

Susan Boyle powraca z wyjątkową płyta na święta! „Home For Christmas” to zbiór ulubionych utworów bożonarodzeniowych artystki. Poza takimi klasykami jak: „Little Drummer Boy”, „The Christmas Song”, czy „When A Child Is Born”, usłyszymy wyjątkowy duet z samym Królem Rock & Roll’a –  Elvisem Presley’em.

Płyta została wyprodukowana przez Cliffa Masterson i Steve’a Anderson (Lionel Richie, Kylie Minogue, Emilie Sande) w Glasgow.

Susan o płycie: “Boże Narodzenie to mój ulubiony czas w roku, pełne wspaniałych wspomnień z okresu dzieciństwa. Wspaniałe jest, że mogłam zaśpiewać klasyczne utwory świąteczne. A zaśpiewanie w duecie z samym Elvisem –  uważałam, że to niemożliwe, ale nowoczesna technika dokonuje prawdziwych cudów. Dorastałam słuchając jego piosenek. Jestem dumna, że na mojej płycie znajdzie się duet właśnie z nim.

Świat usłyszał o Susan Boyle w 2009 roku, kiedy nieśmiała Szkotka wzięła udział w programie „Mam Talent”. Pięć miesięcy po jej fenomenalnym występie ukazał się debiutancki album Boyle „I Dreamed A Dream”. Płyta stała się najlepiej sprzedającym krążkiem ostatniego dziesięciolecia! Od tamtej pory Boyle wydała kolejne trzy płyty „The Gift”, „Someone To Watch Over Me” oraz „Standing Ovation” Zafascynowanych głosem i talentem Susan słuchacze łącznie nabyli ponad 20 milionów ich egzemplarzy.

Tracklista:

 1. Come, All Ye Faithful (Duet z Elvisem Presley’em)
 2. The Lord’s Prayer
 3. Little Drummer Boy (Featuring The Overtones)
 4. I’ll Be Home For Christmas
 5. When A Child Is Born (Duet z Johnny Mathis)
 6. The Christmas Song
 7. I Believe In Father Christmas
 8. Have Yourself A Merry Little Christmas
 9. Hark! The Herald Angels Sing
 10. The Christmas Waltz
 11. In The Bleak Midwinter
 12. Miracle Hymn