Skip content

TaLLib – “Twoje Miejsce, Twój Czas”

TaLLib – “Twoje Miejsce, Twój Czas”
  • wykonawca: TaLLib
  • tytuł: Twoje Miejsce, Twój Czas
  • premiera: 21-08-2015
  • nośnik nr kat: 88875018592

TaLLib sam o sobie mówi jako o jednoosobowej organizacji, planującej wprowadzenie nowego ustroju opartego na miłości, przyjaźni i szacunku do bliźniego. Swój plan wciela w życie już od dziesięciu lat. Przez ten czas konsekwentnie pozostaje wierny muzyce reggae i ognistemu dancehallowi.

Drugą  płytę „Twoje Miejsce, Twój Czas” nagrał z zespołem D’Roots Brothers. Wokalnie i producencko jak zwykle otrzymał wsparcie najsilniejszych zawodników z reggae’owej sceny. Na albumie gościnnie pojawili się Mesajah, Junior Stress oraz Sztoss. Chórki zaśpiewały dziewczyny z I Grades – najlepszej grupy wokalnej w Polsce towarzyszącej m.in. Bednarkowi i Ras Lucie. Za ostateczny mix płyty odpowiedzialny był Umberto Echo, prestiżowy niemiecki producent współpracujący z Dub Incorporation oraz Chronixxem.

Album promowany jest przez singiel „Do Końca” – słoneczny, pozytywny, rozluźniający – tak jak na dobry przebój przystało. Klip do utworu powstawał nad polskim morzem, na Półwyspie Helskim. Charakteru dodają mu rasta animacje, które wyróżniają go na tle innych polskich teledysków.

TaLLib to artysta, który właśnie wkracza na salony. Uzbrojony w nową płytę jest gotowy do podboju polskiego rynku muzycznego.

Tracklista
1. Mamy to
2. Nieważne
3. Odszukaj miłość
4. Tańcz
5. Moi ludzie
6. Słońce wzejdzie znów
7. 18 lat
8. Na chwilę
9. Nic nie obchodzi nas
10. Do końca
11. Twoje miejsce, twój czas
12. Do końca [radio edit]

Album „Twoje Miejsce, Twój Czas” dostępny na:
http://sonymusicpoland.lnk.to/TaLLibTwojeMiejsceTwojCzas

Singiel „Do Końca” dostępny na:
http://SonyMusicPoland.lnk.to/TallibDoKonca

Klip do singla „Do Końca” do obejrzenia TUTAJ

Album Version utworu „Do Końca” do posłuchania TUTAJ