Skip content

Willie Nelson – “God’s Problem Child” (LP)

Willie Nelson – “God’s Problem Child” (LP)
  • wykonawca: Willie Nelson
  • tytuł: God's Problem Child
  • premiera: 28-04-2017
  • nośnik nr kat: 88985415741 (LP)

Legacy Recordings / Sony Music Entertainment z duma prezentują nowy, studyjny album Willie’go Nelsona, który ukaże się 28 kwietnia 2017 roku. Na płycie tej znalazło się 13 nowych utworów artysty, w tym siedem napisanych przez Nelsona i Buddy’ego Cannona, wieloletniego współpracownika i producenta albumów Williego.
Album God’s Problem Child, który ukaże się tuz przed 84 urodzinami artysty dostępny będzie na płycie CD, płycie winylowej oraz w serwisach cyfrowych.
Autorami tytułowego nagrania są Jamey Johnson oraz Tony Joe White a wokalnie udzielił się tutaj legendarny Leon Russell.
Album otwiera piosenka “Little House on the Hill” autorstwa Lyndel Rodos, 92-letniej matki Buddy’ego Cannona a zamyka utwór “He Won’t Ever Be Gone” którego autorem jest Gary Nicholson.
Willie Nelson to jeden z najaktywniejszych artystów na świecie. Płyta God’s Problem Child to jego dziewiąty album nagrany dla Legacy Recordings. Ponowna współpracę z tą wytwórnią rozpoczął on w 2012 roku albumem „Heroes” (# 4 Billboard Top Country, # 18 Billboard 200) i od tego czasu sprzedało się na całym świecie ponad milion jego albumów.

 

 

LP
A
1          Little House on the Hill
2          Old Timer
3          True Love
4          Delete and Fast Forward
5          A Woman’s Love
6          Your Memory Has a Mind of Its Own
7          Butterfly
B
1          Still Not Dead
2          God’s Problem Child
3          It Gets Easier
4          Lady Luck
5          I Made a Mistake
6          He Won’t Ever Be Gone